PRODIM
PRODIM
Львів
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж комерційної нерухомості (27)

  • PRODIM
    355 000 $
    2 299 $/м²

    Трускавецька вул., (Будинок Є)

    приміщення вільного призначення
    154.4 м²
    2021 рік побудови
    вчора
    Продаж фасадного комерційного приміщення Вул. Трускавецька Франківський р-н Львова Забудовник Галжитлобуд Площа 154.4 кв.м Поверх 1 з 15 Ціна 355000 $ Фасадне приміщення з великими вітринами для ефективної реклами Це приміщення — ідеальний вибір для власного бізнесу, що шукає стильний простір у новому комплексі.Будинок повністю будований з цегли, монолітно каркасне будівництво. Можна робити перепланування Потужність світла 15 кВт. Індивідуальне опалення. Вентиляційний канал Дуже розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка. Житловий комплекс на 1200 квартир. Вулиця має хороший піший трафік Телефонуйте
    Рієлтор
  • PRODIM
    524 760 $
    1 200 $/м²

    Героїв УПА вул., 73-В

    приміщення вільного призначення
    437 м²
    2020 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж комерційного приміщення  ЖК "Кінескоп" Франківський р - н вул. Героїв УПА 73 Площа 437.3 кв.м Поверх 1 з 14 (фасад) Індивідуальне опалення ( газове) Ціна 1200$/м2 Новобудова Загальна ціна 524760$ Приміщення правильної форми Дуже розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка. Вулиця має хороший піший трафік, безліч офісів та айті компаній. Для більш детальної інформації телефонуйте, огляди в зручний час. Телефонуйте
    Рієлтор
  • PRODIM
    145 500 $
    1 304 $/м²

    Героїв УПА вул., 73-В

    приміщення вільного призначення
    112 м²
    2020 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж комерційного приміщення  ЖК "Кінескоп" Франківський р - н вул. Героїв УПА 73  Площа 111.6  кв.м Поверх 1 з 14 (фасад) Індивідуальне опалення ( газове) Ціна 1300$/м2 Новобудова Загальна ціна 145500$ Приміщення правильної форми Дуже розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка. Вулиця має хороший піший трафік, безліч офісів та айті компаній. Для більш детальної інформації телефонуйте, огляди в зручний час. Телефонуйте
    Рієлтор
  • PRODIM
    365 000 $
    1 288 $/м²

    Трускавецька вул., 109

    багатофункціональне приміщення
    283 м²
    5 днів тому
    БЕЗ КОМІСІЇ Продаж фасадного комерційного приміщення ЖК на Трускавецька Франківський р-н вул Трускавецька Забудовник Галжитлобуд Площа 283.3 кв.м Поверх 1 з 10 Ціна 365300 $ Є готовий проект під клініку стоматології Це приміщення — ідеальний вибір для інвестора або власника бізнесу, що шукає стильний простір у новому комплексі. Будинок повністю будований з цегли, монолітно каркасне будівництво. Можна робити перепланування. Два окремих входи Потужність світла 30 кВт. Індивідуальне опалення. Вентиляційні канали Фасадне приміщення з великими вітринами для ефективної реклами Дуже розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка. Житловий комплекс на 1200 квартир. В районі який стрімко з...
    Рієлтор
  • PRODIM
    214 000 $
    1 299 $/м²

    Героїв УПА вул., 73-В

    приміщення вільного призначення
    164.8 м²
    2020 рік побудови
    6 днів тому
    Продаж комерційного приміщення по Вул. Героїв Упа 73 з ОРЕНДАРЕМ -ЖК Кінескоп -Площа 164.8 кв.м -Індивідуальне опалення -Зроблений ремонт. Система кондиціонування -Два санвузла, рецепція Розвинений район та інфраструктура, зручна транспортна розв'язка. -Право власності. Заведено 14 кВт. -Ціна 1300$/м2 -Ціна 214200 $ Не зволікайте, огляди в зручний для Вас час.
    Рієлтор
  • PRODIM
    200 340 $
    1 800 $/м²

    Пасічна вул., 39в

    приміщення вільного призначення
    111 м²
    2026 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж приміщення в топовій локації вул Пасічна 39 - Б Pasichna Center — це сучасний багатофункціональний комплекс, що поєднує офісні приміщення, торгові площі, зони відпочинку та інноваційні медичні заклади Площа 111.3 кв.м Поверх 1 з 5 Ціна 1800$ кв.м Поблизу парк погулянка. Також є підземний паркінг для відвідувачів Pasichna Center Велика кількість громадського транспорту Телефонуйте
    Рієлтор
  • PRODIM
    111 800 $
    1 800 $/м²

    Пасічна вул., 39в

    приміщення вільного призначення
    62 м²
    2026 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж приміщення в топовій локації вул Пасічна 39 - Б Pasichna Center — це сучасний багатофункціональний комплекс, що поєднує офісні приміщення, торгові площі, зони відпочинку та інноваційні медичні заклади Площа 62.1 кв.м Поверх 1 з 5 Ціна 1800$ кв.м Поблизу парк погулянка. Також є підземний паркінг для відвідувачів Pasichna Center Велика кількість громадського транспорту Телефонуйте
    Рієлтор
  • PRODIM
    220 400 $
    1 450 $/м²

    Героїв УПА вул., 73

    багатофункціональне приміщення
    152 м²
    3 тиж. тому
    Рієлтор
  • PRODIM
    214 000 $
    1 297 $/м²

    Героїв УПА вул., 4

    багатофункціональне приміщення
    165 м²
    1917 рік побудови
    3 тиж. тому
    Рієлтор
  • PRODIM
    331 180 $
    1 453 $/м²

    Героїв УПА вул., 73

    багатофункціональне приміщення
    228 м²
    3 тиж. тому
    Рієлтор
  • PRODIM
    160 500 $
    1 500 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 109-А

    багатофункціональне приміщення
    107 м²
    2017 рік побудови
    3 тиж. тому
    Рієлтор
  • PRODIM
    377 000 $
    1 450 $/м²

    Героїв УПА вул., 73

    багатофункціональне приміщення
    260 м²
    3 тиж. тому
    Рієлтор
  • PRODIM
    214 890 $
    1 452 $/м²

    Героїв УПА вул., 73

    багатофункціональне приміщення
    148 м²
    3 тиж. тому
    Рієлтор
  • PRODIM
    99 700 $
    1 000 $/м²

    Пилипа Орлика вул., 2

    приміщення вільного призначення
    99.74 м²
    3 тиж. тому
    Продаж комерційного приміщення ЖК Family House вул. П.Орлика Забудовник - компанія Галжитлобуд Площа 99.74 кв м, будинок 4 черга Ціна 99700 дол В приміщенні присутній санвузол. Телефонуйте! Огляди за домовленості.
    Рієлтор
  • PRODIM
    214 240 $
    1 300 $/м²

    Героїв УПА вул., 73в

    приміщення вільного призначення
    164.8 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення по Вул.Героїв Упа 73 Орендар танцювальна студія. З ремонтом ЖК Кінескоп Фасадний вхфд - 2 поверх. Площа 164.8м 1300$ Телефонуйте, огляди по домовленості
    Рієлтор
  • PRODIM
    160 500 $
    1 500 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 109

    приміщення для надання послуг
    107 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення з готовим (орендарем) Ближній центр !!! Вул. Б Хмельницького 109 Площа 107 м2 Поверх 1 з 5 (фасад) Індивідуальне опалення ( газове) Ціна 1500$/м2 Новобудова Потужність світла 7 кВт Внутрішній двір закритого типу з власним гостьовим паркінгом Дуже розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка. Вулиця має хороший піший трафік, безліч офісів та айті компаній. Для більш детальної інформації телефонуйте, огляди в зручний час.
    Рієлтор
  • PRODIM
    160 500 $
    1 500 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 109

    приміщення для надання послуг
    107 м²
    1 міс. тому
    Рієлтор
  • PRODIM
    214 600 $
    1 450 $/м²

    Героїв УПА вул., 73

    багатофункціональне приміщення
    148 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення по Вул.Героїв Упа 73. З ремонтом ЖК Кінескоп Фасадне приміщення + 2 поверх. Площа 148 .2м за метр 1550$ торг Ціна 229 710 доларів Телефонуйте, огляди по домовленості
    Рієлтор
  • PRODIM
    220 400 $
    1 450 $/м²

    Героїв УПА вул., 73

    офісне приміщення
    152 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення . Вул. Героїв Упа 73 Площа 152м2 Поверх 1,2 з 14 (фасад) Індивідуальне опалення ( газове) Ціна 1450$/м2 Новобудова Приміщення правильної форми. Дуже розвинена інфраструктура та транспотна розв'язка. Вулиця має хороший піший трафік, безліч офісів та айті компаній. Для більш детальної інформації телефонуйте, огляди в зручний час.
    Рієлтор
  • PRODIM
    331 180 $
    1 450 $/м²

    Героїв УПА вул., 73

    приміщення для надання послуг
    228.4 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення . Вул. Героїв Упа 73 Площа 228.4м2 Поверх 1,2 з 14 (фасад) Індивідуальне опалення ( газове) Ціна 1550$/м2 Новобудова Приміщення правильної форми. Дуже розвинена інфраструктура та транспотна розв'язка. Вулиця має хороший піший трафік, безліч офісів та айті компаній. Для більш детальної інформації телефонуйте, огляди в зручний час.
    Рієлтор
  • PRODIM
    220 400 $
    1 450 $/м²

    Героїв УПА вул., 73-В

    приміщення вільного призначення
    152 м²
    2020 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення Вул. Героїв Упа 73 Площа 152м2 Поверх 1,2 з 14 (фасад) Індивідуальне опалення ( газове) Ціна 1450$/м2 Новобудова Приміщення правильної форми, є вже орендар Аудиторська компанія Дуже розвинена інфраструктура та транспотна розв'язка. Вулиця має хороший піший трафік, безліч офісів та айті компаній. Для більш детальної інформації телефонуйте, огляди в зручний час.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: